O nás

Spoločnosť ŽP Informatika s.r.o. sa šírkou svojho portfólia radí medzi najväčšie a najsilnejšie IT spoločnosti na slovenskom trhu. Zamestnáva viac ako stovku vysoko kvalifikovaných odborníkov a 45 ročnou históriou dokazuje, že je stabilným a spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov.

KvalITné RIEŠENIA pre každého.

ŽP Group

Sme členom Skupiny ŽP Group, ktorá s konsolidovaným obratom vo výške takmer 350 mil. eur patrí medzi 20 najväčších podnikateľských subjektov na Slovensku. Spoločnosť zamestnáva viac ako 4 000 ľudí na Slovensku, v Českej republike, Španielsku, Taliansku, Poľsku a Nemecku.

História

Počas viac než štyridsiatich rokov sa ľudia a technológie menili, filozofia našej spoločnosti však naďalej pretrváva.

Vedenie spoločnosti

Poslaním spoločnosti ŽP Informatika s.r.o. je poskytovať komplexné služby a riešenia v oblasti informačných technológií, prioritne pre spoločnosť Železiarne Podbrezová a.s. a jej dcérske spoločnosti. Získané skúsenosti a technológie zúročiť v realizácii zákaziek mimo spoločností ŽP a.s

Výročné správy

Výročné správy spoločnosti ŽP Informatika, s.r.o.

Dokumenty

Dokumenty na stiahnutie.

Kontakty

ŽP Informatika s.r.o.
Kolkáreň 35
976 81 Podbrezová

+421 (0)48 645 2401

servisdesk@zelpo.sk

Identifikačné údaje

Identifikačné údaje spoločnosti ŽP Informatika, s.r.o.

Stratégia spoločnosti

Konatelia spoločnosti prijali začiatkom roku 2019 novú stratégiu na najbližšie obdobie. Stratégia ŽP Informatika určuje poslanie, víziu, základné hodnoty a strategické ciele spoločnosti.