O nás

Spoločnosť ŽP Informatika s.r.o. sa šírkou svojho portfólia radí medzi najväčšie a najsilnejšie IT spoločnosti na slovenskom trhu. Zamestnáva viac ako stovku vysoko kvalifikovaných odborníkov a 45 ročnou históriou dokazuje, že je stabilným a spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov.

KvalITné RIEŠENIA pre každého.

ŽP Group

Skupina spoločností Železiarne Podbrezová Group medzi 15 najväčších podnikateľských subjektov na Slovensku a zamestnávala takmer 7 000 ľudí na Slovensku, v Českej republike, Španielsku, Taliansku, Poľsku a Nemecku.

História

Počas viac než štyridsiatich rokov sa ľudia a technológie menili, filozofia našej spoločnosti však naďalej pretrváva.

Vedenie spoločnosti

Poslaním spoločnosti ŽP Informatika s.r.o. je poskytovať komplexné služby a riešenia v oblasti informačných technológií, prioritne pre spoločnosť Železiarne Podbrezová a.s. a jej dcérske spoločnosti. Získané skúsenosti a technológie zúročiť v realizácii zákaziek mimo spoločností ŽP a.s

Výročné správy

Výročné správy spoločnosti ŽP Informatika, s.r.o.

Dokumenty

Dokumenty na stiahnutie.

Kontakty

ŽP Informatika s.r.o.
Kolkáreň 35
976 81 Podbrezová

+421 (0)48 645 2401

servisdesk@zelpo.sk

Identifikačné údaje

Identifikačné údaje spoločnosti ŽP Informatika, s.r.o.

10 rokov ŽP Informatika

1.marca 2017 uplynulo už 10 rokov od vzniku spoločnosti ŽP Informatika s.r.o. Počas celej našej existencie vám prinášame komplexné riešenia v oblasti informačných technológií a sme pre vás partnerom, na ktorého je možné sa spoľahnúť za každých okolností.

Stratégia spoločnosti

Konatelia spoločnosti prijali začiatkom roku 2019 novú stratégiu na najbližšie obdobie. Stratégia ŽP Informatika určuje poslanie, víziu, základné hodnoty a strategické ciele spoločnosti. Stratégiu naplníme vďaka nadštandardnej starostlivosti o náš kvalitný personál, schopný neustále napredovať a odborne rásť. Len tak udržíme rýchle tempo rozvoja informačných technológií. Aj naďalej chceme poskytovať komplexné služby a riešenia v oblasti informačných technológií, […]