Médiá

Napísali o nás…

ŽP Informatika – Váš partner pre IT

Hlavnou náplňou našej práce je návrh, vývoj a prevádzka informačných systémov ušitých zákazníkovi na mieru. Informačný systém vytvorený presne podľa vašich požiadaviek vám poskytne pohodlné a efektívne nástroje pre riadenie vašich podnikateľských aktivít. Nemusíte prispôsobovať svoje pracovné postupy hotovému systému, ale nami vytvorený systém sa prispôsobí vám.

Weby, webky, web stránky

Weby sú bežnou, každodennou súčasťou života a ich prítomnosť berieme ako samozrejmú. Stretávame sa s nimi na každom kroku, podliehajú módnym trendom, hľadajú si svoje miesto nielen v počítačoch, ale aj mobilných zariadeniach, či televízoroch.

Grafika je všade okolo nás

Spoľahnite sa na nás. Pomôžeme Vám nielen zvizualizovať Vaše predstavy, ale tiež ich spropagovať a dostaneme Vás do povedomia Vašich potenciálnych zákazníkov.

Čo je to outsourcing?

Outsourcing je dnes svetovým trendom. Bez nutnosti veľkých jednorazových investícií využívate najmodernejší hardvér a softvér, pričom platíte len za služby, ktoré skutočne potrebujete. Znakom kvalitného poskytovateľa outsourcingu je komplexnosť poskytovaných služieb. Samotný rozsah závisí na vašich potrebách a je možný od jednoduchého poskytovania PC až po prevádzku celého informačného systému.

Ako riadiť úlohy vo firme?

Podnikáte? Máte firmu a zamestnancov? Chcete ich riadiť jednoduchšie a efektívnejšie? FIRIS® Lite2 je firemný informačný systém na podporu riadenia úloh spoločnosti. Umožní vám riadiť malé aj veľké projekty, rýchlo kontrolovať a korigovať prácu vašich zamestnancov a pomôže pri vyhodnocovaní dosiahnutých výsledkov. Vďaka nemu získate lepší prehľad o vašej firme a práci zamestnancov.