ŽP Informatika s.r.o.

Pracovné ponuky

Kvalita poskytovaných služieb závisí rovnako od technológií ako od práce našich zamestnancov. Dbáme preto na ich vysokú kvalifikáciu a získané skúsenosti odovzdávame ďalej. Pravidelne organizujeme letné kempy pre nadaných študentov a pripravujeme si tak budúcich spolupracovníkov.

Uchádzačom o pracovné miesta ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s bohatými skúsenosťami a perspektívou ďalšieho rozvoja. Spoločnosť úspešne zabezpečuje komplexné ICT služby na najnovších technológiách v rámci ŽP Group a aj pre zákazníkov mimo skupiny.

Hľadáme mladé talenty s chuťou zdokonaľovať sa a rásť v harmonicky vyváženom a dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve, odborníkov vo vybraných špecializáciách, pre ktorých vytvoríme priestor na realizáciu s cieľom obojstrannej spokojnosti.

Ponúkame profesionálne pracovné podmienky, možnosť odborného rastu a zvyšovania špecializácie, zaujímavý sociálny program, vzdelávacie programy a individuálny prístup k požiadavkám jednotlivca s ohľadom na potreby a požiadavky spoločnosti.

Aktuálne pracovné ponuky: 

JAVA programátor – Junior

ico23 Žiadosť o prijatie do zamestnania