ŽP Informatika s.r.o.

Tvorba web stránok

Dlhoročné skúsenosti nás utvrdili v tom, že kvalitný a originálny web dizajn je základom každej úspešnej webovej prezentácie a bez samotnej webovej prezentácie si už nevieme predstaviť žiadnu spoločnosť či organizáciu.

Spoločnosť ŽP Informatika s.r.o. v rámci svojho širokého portfólia služieb poskytuje komplexné internetové a intranetové riešenia (službu tvorba web stránok). Naši webdesigneri v procese tvorby pristupujú ku každému zákazníkovi individuálne a vychádzajú z oblasti, v ktorej je klient aktívny. Výsledok tak vždy zodpovedá firemnej filozofii a predstavám zákazníka.

Poskytneme vám kompletné riešenie – od návrhu dizajnu vašej budúcej stránky, cez vytvorenie a vyškolenie, až po prevádzku. Či už ste pokročilý užívateľ alebo úplný začiatočník, tím špecialistov navrhne riešenie tak, aby vám ako zákazníkovi čo najlepšie vyhovovalo.

Na vývoj web stránok používame WordPress, bezplatný a open-source content management systém (CMS) založený na PHP a MySQL. Funkcie WordPressu zahŕňajú systém šablón a pluginov. K októbru 2017, používa WordPress viac ako 27,5% z top 10 miliónov webstránok. WordPress je tým pádom najpopulárnejší web site management alebo blogovací systém na webe a podporuje viac ako 75 miliónov webstránok.

Prezrite si našu ponuku web stránok na stránke weby.zpinformatika.sk