ŽP Informatika s.r.o.

Multimediálne služby

Grafická prezentácia je neoddeliteľnou súčasťou života každej modernej spoločnosti. Možno si to ani neuvedomujeme, ale grafika a dizajn nás sprevádzajú na každom kroku a oslovujú nás nielen prostredníctvom médií a časopisov, no aj vo firemnej kultúre. Rovnako pojem multimédiá sa udomácnil v mnohých oblastiach nášho života a stal sa výraznou oporou firemných marketingových stratégií.

V spoločnosti ŽP Informatika s.r.o. preto v rámci svojho portfólia ponúkame grafické a multimediálne služby od tvorby logotypov, firemných tlačových materiálov, reklamných a propagačných materiálov, pre-vizualizácií, cez multimediálne prezentácie až po spracovanie DVD a video prezentácií, spotov.

MULTIMEDIÁLNE PREZENTÁCIE

Potrebujete prenosnú, flexibilnú a lacnú prezentáciu, ktorú môžete zároveň venovať svojim zákazníkom ako reklamný predmet? Zanalyzujeme Vaše potreby, navrhneme moderný a prehľadný interface, spracujeme dodané vstupy. Výsledkom môže byť prezentačný USB kľúč, CD, či video DVD s potlačou podľa Vašich požiadaviek, obsahujúce Vašu prezentáciu zahŕňajúcu obrázky, texty, animácie, zvuky, či celé videosekvencie.